INVEX Nedir?

INVEX Proje Takvimi

INVEX Değerleme Bilgi Sistemi, başta yasal ve mali zorunluluklar ve güncel ekonomik gelişmeler olmak üzere çeşitli nedenlerle her geçen gün önemi artan gayrimenkul değerleme konusunda ilgili kurumlara bütünleşik çözümler sunan bir projedir.

Bir gayrimenkulün kıymet değeri başta olmak üzere inşaat projesine uyumluluğu, sahipleri için hak ve fayda durumları, mülkiyet değişimi ve diğer konulardaki kısıtlılıklar gibi çeşitli bilgilerin tespiti ve raporlanması biçiminde hizmet sunan "Gayrimenkul Değerleme Sektörü" ve bu hizmeti alan ipoteğe dayalı işlemler yapan çeşitli sektörlere yönelik INVEX uygulamaları bulunmaktadır.

Projenin hedef müşterileri olarak; bankalar (INVEX-B), SPK ve BDDK lisanslı gayrimenkul değerleme firmaları (INVEX-D), değerleme şirketlerine çözüm ortaklığı hizmeti veren firmalar (INVEX-C), bireysel eksperler (INVEX-E), ticareti şirketleri (INVEX-S), gayrimenkul portfoyüne sahip kamu kurumları, vakıf ve dernekler (INVEX-K) belirlenmiştir. Halen INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları kendi sektörlerinde açık ara en çok tercih edilen uygulamalardır.

2016 dan itibaren INVEX Projesinin 3. Faz çalışmalarına başlanılmıştır. Bu faz kapsamında INVEX-B ve INVEX-D uygulamalarına yeni özellikler eklenmesi hedeflenmektedir. Ayrıca INVEX-C, INVEX-E, INVEX-S ve INVEX-K uygulamalarının geliştirilmesinin tamamlanması planlanmıştır.

Değerleme Hizmeti Verenler İçin
Değerleme Hizmeti Alanlar İçin
D
INVEX-D

INVEX
Değerleme Şirketi
Uygulaması
 

C
INVEX-C

INVEX
Çözüm Ortağı
Uygulaması
 

E
INVEX-E

INVEX
Eksper
(Değerleme Uzmanı)
Uygulaması

B
INVEX-B

INVEX
Banka
Uygulaması
 

S
INVEX-S

INVEX
Ticaret Şirketi
Uygulaması
 

K
INVEX-K

INVEX
Kamu Kurumu,
Vakıf ve Dernek
Uygulaması

Ortak Kullanılan Uygulamalar
M
INVEX-M

INVEX
Mobil
Uygulaması
 

T
INVEX-T

INVEX
Tablet
Uygulaması
 

INVEX YATIRIM UZMANI

INVEX markası, Türk Patent Enstitisü tarafından 2009 12029 tescil numarası ile KEY İNTERNET HİZMETLERİ BİLGİSAYAR YAZILIM DONANIM MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (311689) Cyber Plaza Ablok 3. Kat No: 308 Cyberpark Bilkent ÇANKAYA ANKARA TÜRKİYE adına koruma altındadır.

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.

INVEX-D v2 için ücretsiz deneme hesabı oluştur!

Sayısız yeni özellik ve içeriğin modern bir arayüzle kullanıcılara sunulacağı yeni INVEX uygulamaları için test hesabı isteyiniz. INVEX-D (Değerleme Şirketi), INVEX-C (Çözüm Ortağı), INVEX-S (Ticaret Şirketi) ve INVEX-K (Kamu Kurumu, Vakıf ve Dernek) uygulamaları için isteyeceğiniz test hesabı ile yeni özellikleri inceleyebilirsiniz. Test süresince değerli önerilerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz.