INVEX-D İçin Yeni Araçlar Geliştiriliyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Ekim 2015

INVEX-D uygulamasına STATEX parsel veritabanına erişim olanağı sunan "Parsel Sorgulama" veri görselleştirme aracı dahil edilmiştir.

Parsel sorgulama aracı hem konu gayrimenkul hem de konu gayrimenkulün komşu parsellerine ilişkin bilgileri harita araçlarıyla birlikte sunmaktadır. Herhangi bir parsel hakkındaki veriler yaklaşık 10 farklı  halka açık kaynaktan derlenmektedir. Halka açık kaynaklardaki verilerin derlenerek yayına hazır hale getirilmesi için bazı durumlarda da gayrimenkule ilişkin bir veri haline dönüştürülmesi için çeşitli matematiksel işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında yayına hazır olanlar ile ilgili INVEX entegrasyonu yapılmaktadır.  Ayrıca bazı kaynaklara ait yeni veriler de zaman içinde INVEX-D uygulamasında erişime açılacaktır. 

EYLÜL 2015 pdf

D
INVEX-D

INVEX
Değerleme Şirketi
Uygulaması

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.