INVEX Mobil Uygulamaları Yeni Arayüzüne Kavuşuyor

30 Ekim 2015

Çalışmaları devam eden INVEX Android ve iOS Mobil uygulamalarının yeni arayüz özellikleri belirlenerek çalışmalara başlanmıştır.

Yeni arayüzde hesaplar arası hızlı geçiş, tasarımı değiştirilen sol menü ve yeni eklenen Android için üst, iOS için alt menü ana bileşenler olarak ilk tamamlanan çalışmalardır. INVEX Mobil arayüzünde özellikle künye bilgilerinin yer aldığı iş göstergesi bölümü yeniden düzenlenmiş ve not sayısı, aşaması ve kalan gün ile ilgili gösterimler yenilenmiştir. Herhangi bir iş detayı içinde hareket ederken bir önceki sürümde kullanılan sağ menü tamamen kullanım dışı bırakılarak ilgili fonksiyonlar hem üst-alt menüye hem de sağ-sol sayfa geçiş hareketlerine taşınmıştır.

Başta iş listeleri olmak üzere notlar, belgeler ve fotoğraflar listeleri de tamamen yenilenmiştir. INVEX mobil uygulamalarında yenilenen özelliklerden bir diğeride kayıt ekleme ile ilgili olanlardır. Kayıt ekleme işlemlerinin daha hızlı gerçekleştirilmesi için ekleme butonları liste ekranlarına alınarak aynı ekranda ekleme işleminin bitmesi sağlanmıştır. 

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.