INVEX-D İçin Yeni Araçlar Geliştiriliyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Eylül 2015

INVEX-D uygulamasına çalışmaları bir süredir devam eden ve değerleme uzmanları için referans kaynakları içeren STATEX Veritabanları ve Veri Görselleştirme araçları da dahil ediliyor.

Değerleme uzmanları için çok sayıda bilgi kaynağına erişim olanağı gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Özellikle kısıtlı bir zaman diliminde oluşan değerleme süreci boyunca değerleme uzmanı konu gayrimenkule ilişkin pek çok bilgi kaynağında araştırma yapması  zaman almaktadır. Sadece seri ilan sitelerinin araştırılmasının dahi bazı durumlarda saatler aldığı gözlenmiştir. INVEX-D uygulamasına dahil edilen STATEX Referans Kaynakları Sistemi işte bu noktada değerleme uzmanlarına pek çok farklı bilgi kaynağına tek bir ortamdan ulaşma imkanı sağlamaktadır.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.