Aksora Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

30 Eylül 2015

Kuruluşunun ardından Bilgi Sistemi arayışında bulunan Aksora Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., tercihini INVEX’ten yana kullanmıştır.

Gayrimenkul değerleme ve danışmanlık faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde mesleki etik kurallara bağlı kalarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefleyen Aksora, 2015 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur.  Aksora , gayrimenkul değerleme konusunda tecrübeli kadrosu ile iş süreçlerinin yönetimi için INVEX-D uygulamasını kullanmayı  seçmesi, hedeflediği "müşteri memnuniyeti" çerçevesinde hizmet kalitesini yakalamada firmamıza olan güvenini de göstermektedir.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.