Çözüm Ortakları İçin de INVEX Geliştiriliyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Ağustos 2015

INVEX-D Uygulaması yeni sürümü ile ilgili çalışmalar kapsamında değerleme şirketlerine hizmet sunan çözüm ortakları ile ilgilide bir uygulama geliştirilmesi gerektiği gözlenmiştir.

Tamamen çözüm ortaklarına yönelik özellikler içermesi öngörülen uygulama "INVEX-C  Uygulaması"  şeklinde isimlendirilmiştir. Özellikle çözüm ortağı firmaların, kurulu bulundukları bölge kapsamında sahada daha aktif hizmet ürettikleri dikkate alındığında karşılaşabilecekleri sorunların da kendilerine özgü olacağından hareketle kapsamlı bir analiz çalışması yapılmıştır. 

INVEX-C uygulaması, çözüm ortaklığı kuruluşu içindeki görev dağılımını da dikkate alarak, kullanıcıların farklılaşan isteklerini karşılamayı amaçlamıştır.  Uygulama geliştirme çalışmalarında önceliklendirilen konular belirlenirken gerek gayrimenkul değerleme hizmetinin üretimi gerekse de hizmet sonrası mali konular gibi gibi çözüm ortağı firmanın yüksek beklenti içinde oldukları dikkate alınmıştır. 

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.