Yeni INVEX-D Uygulaması ile Hizmet Alınan Çözüm Ortaklarının Yönetimi Kolaylaşıyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Temmuz 2015

INVEX-D Uygulaması yeni sürümü, değerleme şirketlerinin hizmet aldığı çözüm ortakları ile ilgili yeni özellikler içerecek şekilde geliştirilmektedir.

Gayrimenkul değerleme çalışmasını ikamet ettiği bölgede gerçekleştiren ve kendi firması bulunan değerleme uzmanları, gayrimenkul değerleme şirketlerine yaptıkları sözleşme kapsamında hizmet vermektedir.  Yeni INVEX-D uygulamasında hizmet alınan çözüm ortaklığı firması için Sekreterya, Denetmen ve Uzman rollerine sahip kullanıcılar içinde geliştirme yapılmaktadır. Böylelikle INVEX‘te bir çözüm ortağına ait farklı rollerde bir çok kullanıcı açılabilmesi sağlanacaktır. Ayrıca ilgili çözüm ortağı firması için görevlendirme yapılırken, coğrafi ve fiili kullanım niteliği gibi çeşitli sınırlamalar da kontrol edilebiliyor olacaktır. Bu sayede INVEX‘te, bir çözüm ortağı firması için hassas bir performans ölçümü ve diğerleriyle karşılaştırma olanağı ortaya çıkacaktır. 

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.

INVEX-D v2 için ücretsiz deneme hesabı oluştur!

Sayısız yeni özellik ve içeriğin modern bir arayüzle kullanıcılara sunulacağı yeni INVEX uygulamaları için test hesabı isteyiniz. INVEX-D (Değerleme Şirketi), INVEX-C (Çözüm Ortağı), INVEX-S (Ticaret Şirketi) ve INVEX-K (Kamu Kurumu, Vakıf ve Dernek) uygulamaları için isteyeceğiniz test hesabı ile yeni özellikleri inceleyebilirsiniz. Test süresince değerli önerilerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz.