INVEX Mobil Uygulaması Yenileniyor

30 Temmuz 2015

Gayrimenkul değerleme şirketleri tarafından yoğun olarak tercih edilene ve 50`den fazla şirket tarafından kullanılan INVEX -D Uygulamasına erişim aracı olan INVEX Mobil yenileniyor.

Key İnternet yazılım geliştirme biriminde Andorid ve iOS konusunda deneyimli bilgisayar mühendislerinden oluşan mobil uygulama geliştirme ekibi oluşturulmuştur. Hız verilen uygulama geliştirme çalışmalarında,  mevcut özelliklere ilaveten yeni özelliklerin de eklenmesi hedeflenmiştir. İlk aşamada geliştirilmesi hedeflenen özellikler olarak; hesaplar arası hızlı geçiş, sol ve üst menü içeren fonksiyonel arayüz, gelişmiş harita araçları ve artırılmış gerçeklik öne çıkmıştır. Bahsedilen özellikler temel uygulamayı içeren ana sürümünün yayınını takiben sonraki sürüm güncellemelerinde teker teker etkinleştirilecektir.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.

INVEX-D v2 için ücretsiz deneme hesabı oluştur!

Sayısız yeni özellik ve içeriğin modern bir arayüzle kullanıcılara sunulacağı yeni INVEX uygulamaları için test hesabı isteyiniz. INVEX-D (Değerleme Şirketi), INVEX-C (Çözüm Ortağı), INVEX-S (Ticaret Şirketi) ve INVEX-K (Kamu Kurumu, Vakıf ve Dernek) uygulamaları için isteyeceğiniz test hesabı ile yeni özellikleri inceleyebilirsiniz. Test süresince değerli önerilerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz.