Kurumsal İş Geliştirme Direktörü Olarak Buket GÜLŞEN Göreve Başladı

Şirketimizden Haberler

30 Haziran 2015

Ülkemizdeki çeşitli bankalarda Gayrimenkul Değerleme ve Kontrol Uzmanı olarak görev yapan Buket Gülşen, Kurumsal İş Geliştirme Direktörü olarak Key İnternet`te göreve başlamıştır.

Gazi Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü‘ndeki Lisans eğitimi sonrasında Yatırım Gayrimenkul Değerleme A.Ş.,  Akbank T.A.Ş., Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ve Odeabank A.Ş.‘de  Gayrimenkul Değerleme ve Kontrol Uzmanı olarak görev yapan Gülşen, 2009 yılında SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı lisansını almıştır. Gülşen, Key İnternet tarafından geliştirilen kurumsal projelerin direktörlüğünü üstlenecektir.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.