Yeni INVEX`te Değerleme Şirketi Organizasyonuna Tam Uyum

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Haziran 2015

Gayrimenkul değerleme şirketlerinin değişen organizasyon yapılarına uyumlu olarak INVEX-D Uygulaması yeni sürümü bölge-şube yapısına uyumlu olarak geliştirilmektedir.

Gayrimenkul değerleme şirketlerinin kurumsal organizasyonu için büyük önem taşıyan bölge müdürlüğü ve şubeleri ile ilgili müşterilerimiz tarafından iletilen istekler yeni INVEX sürümüne dahil edilmiştir. Başta değerleme uzmanın görevlendirdiği aşamadaki işlemler olmak üzere işlerin sahiplik özelliklerini ilgilendiren tüm işlemler için bölge ve şube yapısına özgü yeni özellikler eklenecektir. Ayrıca, bölge yapısının dahil edildiği, şirket organizasyonun tümüne ilişkin yönetimsel bilgi ihtiyacının da giderilmesi hedeflenmiştir. Şirket yöneticilerinin kurumsal yapı ve performansla ilgili karar destek bilgilerini içeren raporlama, istatistik ve dashboard sayfaları geliştirilmesi planlanan sayfalardan bazılarıdır.  

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.

INVEX-D v2 için ücretsiz deneme hesabı oluştur!

Sayısız yeni özellik ve içeriğin modern bir arayüzle kullanıcılara sunulacağı yeni INVEX uygulamaları için test hesabı isteyiniz. INVEX-D (Değerleme Şirketi), INVEX-C (Çözüm Ortağı), INVEX-S (Ticaret Şirketi) ve INVEX-K (Kamu Kurumu, Vakıf ve Dernek) uygulamaları için isteyeceğiniz test hesabı ile yeni özellikleri inceleyebilirsiniz. Test süresince değerli önerilerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz.