Vera Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin Tercihi INVEX Oldu

30 Mayıs 2015

Yeni gayrimenkul değerleme şirketlerinden biri olan VERA, büyüme hedefleri doğrultusunda Bilgi Sistemi konusunda tercihini INVEX’ten yana kullanmıştır.

İstanbul merkezli gayrimenkul değerleme şirketlerinden olan VERA, 2014 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Genç bir şirket olmasına rağmen sahip olduğu deneyimli kadrosuyla VERA, INVEX-D Uygulamasını kullanmaya başlayarak, iş süreçlerinin yönetimi için doğru bir tercih yapmıştır.  VERA, "hizmet kalitemizin temelini oluşturan veri analizlerimizdeki detay bilincimiz" diyerek ifade ettiği gayrimenkul değerleme ile ilgili kalite anlayışı için güçlü bir altyapıyı seçmiştir.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.