Yeni INVEX-D Uygulamasına Eklenecek Özellikler Netleşiyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Nisan 2015

Gayrimenkul Değerleme Şirketleri tarafından yoğun ilgi gören ve yılda bir milyondan fazla Gayrimenkul Değerleme sürecinin yönetildiği INVEX-D Uygulaması yeni sürümü için müşterilerimiz tarafından yoğun biçimde yeni isteklere ilişkin geri bildirimler iletilmektedir.

Değerleme Şirketlerinin kurumsal organizasyonu için büyük önem taşıyan bölge müdürlüğü ve şubeleri, değerleme uzmanı seçimine altlık olacak istatistikler, bir çözüm ortaklığı yapısındaki değerleme uzmanlarının işlerinin yönetimi, harita araçlarının zenginleştirilmesi konuları ilk aşamada iletilen ve yeni INVEX sürümünde geliştirilecek konular olarak öne çıkmıştır. Key İnternet olarak müşterilerimizin isteklerine olumlu yaklaşılarak bu istekler doğrultusunda geliştirme çalışmalarına başlanılmıştır.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.