Yeni INVEX-D Teknik Altyapısı Netleşti

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Mart 2015

Gayrimenkul Değerleme Şirketleri tarafından yoğun ilgi gören INVEX-D Uygulaması yeni sürümü için teknolojik gelişmeler ve müşteri beklentileri dikkate alınarak geliştirme çalışmalarına başlanmıştır.

Değerleme Şirketleri tarafından ilk kullanıma başladığından bu yana geçen sürede, başta müşterilerimiz tarafından yoğun biçimde talep edilen özelliklerin mevcut yazılıma eklenmesi amacıyla ilk olarak kullanılacak yeni yazılım altyapısı değerlendirilmiştir. Değerleme sonucunda INVEX-D uygulamasına özgü yeni bir framework geliştirilmesine ve sonrasında geliştirilecek tüm yazılım bölümlerinin Key İnternet‘in iş sürekliliği yaklaşımına uygun olarak dağıtık bir mimaride ve kesintisiz çalıştırılmasına karar verilmiştir.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.