INVEX-D Uygulamasında Şirket Merkezlerine Yedekleme

28 Şubat 2015

INVEX Değerleme Şirketi Uygulaması kullanan bazı müşterilerimiz, uygulama kullanıcıları tarafında yüklenen dosyaların merkez ofislerindeki sunuculara yedeklenmesini tercih etti.

Bir süredir verilen bir hizmet olan INVEX-D uygulamasına yüklenen dosyaların yedeklerinin anlık olarak şirketlerin ofislerinde bulunan sunuculara yedeklenmesi, müşterilerimiz tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Bu kapsamda yürütülen çalışmalar, gün geçtikçe artan dosya miktarlarına rağmen ilgili şirketlerin bilgi güvenliği politikalarına uyumunu da kolaylaştırmıştır.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Parsel Sorgulama

INVEX-D Uygulaması konu gayrimenkul için otomatik parsel sorgulaması yapar.

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.