INVEX-D Uygulamasında Ticari Gayrimenkul Fiyat Endeksi Çalışmaları Tamamlandı

28 Şubat 2015

INVEX-D uygulamasında TCMB tarafından istenilen Ticari Gayrimenkul Endeksi ile ilgili geliştirme çalışmaları tamamlanmıştır.

Özellikle bazı bankalar tarafından değerleme şirketleri tarafında tutulması ve raporlanması istenilen Ticari Gayrimenkul Endeksi ile ilgili verilerin girişinin INVEX-D uygulamasında banka özelinde etkinleştirilmesi ve zorunlu kılınması da olanaklıdır. Verilerin raporlanması aşamasında TCMB isteklerine uygun olarak veri tipi dönüşüm ve gruplaması da hayata geçirilmiştir.  Böylelikle INVEX kullanan firmalarımız, kendilerinden TCMB raporu isteyen bankalara hızlı ve doğru belge iletimini gerçekleştirmiş, müşteri memnuniyetlerinin artmasını sağlamıştır.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.