INVEX Banka Uygulaması JAVA ile Geliştirilmeye Başlandı

30 Aralık 2014

Kurumsal yazılım geliştirme projelerinde Java Teknolojileri kullanımına başlayan Key İnternet, böylelikle müşteriye özel çözümlerinde farklı sunucu platformları için seçenekler sunmaktadır.

 Key İnternet, insan kaynağına verdiği önem nedeniyle çalışanlarını en değerli varlığı olarak görmektedir. Büyük kurumsal projeleri başarıyla hayata geçiren deneyimli yazılım ekibine dahil ettiği deneyimli bilişim mühendisleri sayesinde hızlı bir dönüşüm sürecine giren Key İnternet sahip olduğu iş deneyimini Java Teknolojileri kullanarak çok daha büyük ölçekli projelere yöneltmektedir. 

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.