ODEABANK’ın Tercihi INVEX Oldu

03 Nisan 2014

Ülkemizdeki genç bankalardan Odeabank, büyüme hedefleri doğrultusunda Gayrimenkul Değerlendirme çalışmalarına özel önem vermektedir. Bu nedenle Odeabank daha faaliyetinin ilk yılında INVEX’i tercih ederek gayrimenkul değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır

Bankacılık sektöründeki pek çok kurumun tercihi olan INVEX, sahip olduğu sektörel tecrübenin yanı sıra teknolojik üstünlük nedeniyle Odeabank tarafından ilgiyle incelenmiş ve yapılan değerlendirmeden tam not alarak geçmiştir. İki faz olarak projelendirilen Odeabank Ekspertiz Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetim Sistemi`nin ilk fazı, 4 ay gibi kısa bir sürede uygulamaya alınmıştır.

Gayrimenkul değerleme süreci, şubeden başlayıp adım adım ilerleyerek banka birimleri ve lisanslı değerleme şirketlerinin kullanımlarını da içeren bir iş döngüsünden oluşmaktadır.
 Odeabank`a özgü ayrıntılı raporlama araçları sunan INVEX ile bu süreç etkin bir biçimde izlenebilir ve yönetilebilir hale gelmektedir.

Günümüz teknolojik gelişmelerine uygun olarak Odeabank Ekspertiz Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetim Sistemi mobil cihazlar ile uyumlu olarak geliştirilmiştir. Akıllı telefon ve tabletler ile uyumluluk çalışmaları sırasında INVEX web uygulamasındaki işlevler aynen korunmuştur.

Halen ikinci faz analiz ve geliştirme çalışmaları devam eden projede ilk defa uygulanacak özellikler de önemli bir yer tutacaktır. Bu yeniliklerden en önemlisi Odeabank ve Değerleme Şirketi INVEX uygulamaları arasında kurulacak entegrasyondur. Uygulamalar arası entegrasyon sonrasında özellikle değerleme şirketi tarafında yaşanan eksik ve yanlış veri girişleri önlenmiş olacaktır.

EYLÜL 2015 pdf

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı

Yeni Özellik

Sokak Görünümü

INVEX-D Uygulaması ayrıntılı çevre incelemesi için sokak görünümü özelliği sunar.

 

Yeni Özellik

Check-in İşlemleri

INVEX-B ve INVEX-D uygulamaları check-in işlemleri için check-in bölgesi, mobil imza ile doğrulama gibi ayrıntılı özellikler içerir.